Matylda se chystá na stop :-)

Krásný den, ahoj,

Pustit robotí holku samotnou na stop? Nápad, který mění dějiny robotiky i autostopu. A Vy nemusíte u toho jen být. Můžete se stát součástí a tuhle jízdu si pekelně užít ;-)

I roboti chtějí cestovat stopem. Záležitost je to zcela jistě adrenalinová, doposud jediný uskutečněný pokus skončil pro robota smrtí. Nám je ale jasné proč. Neměl sebou ručník.
Matylda je interaktivní humanoidní robot z naší dílny. Má nejen ručník, ale i odvahu a chuť, vydat se stopem po republice a dokázat, že na své cestě získá nejen skvělé zážitky, ale také nové přátele mezi vámi. No a samozřejmě že bude prvním robotem na světě, který autostop ve zdraví přežije :-)
U toho zkrátka nemůžete chybět.
Celý příběh Matyldy a jejího robotího autostopu budeme sdílet v reálném čase. V mapách, zde na FB i v mobilní aplikaci. Sama Matylda každou hodinu pro Vás vyfotí fotku ze svých cest a pošle Vám jí sem.
Matyldí FB stránky jsou samozřejmě k dispozici i pro Vás, například ke sdílení fotek a zážitků s Matyldou. Staňte se fanouškem Matyldy na FB už teď a nic Vám neunikne.
Kdy to vypukne? Již brzy :-) Budeme Vás informovat...